Overleggen met leerkrachten

Er is geen apart spreekuur op school. Alle leden van het team zijn graag bereid u te woord te staan. U kunt hiervoor een afspraak maken. Dat kan mondeling, schriftelijk of telefonisch.

Wilt u de leraar kort spreken om een boodschap door te geven, belt u dan op de volgende tijdstippen:   

  • voor 08:10 uur
  • tussen 14:15 en 16:30 uur 

Wilt u een korte boodschap aan de leerkracht doorgeven, kunt u ook een briefje meegeven aan uw kind.

Teamleden

Groep Wit

Patricia Simonis - Leerkracht (ma/di/do/vr) p.simonis@wijzer.nu

Ilse Warnaar - Leerkracht (wo) i.warnaar@wijzer.nu

Groep Paars

Charlotte van Hengst - Leerkracht (fulltime )
c.vanhengst@wijzer.nu

Groep Zilver

Marleen Bonefaas-Elzinga - Leerkracht (fulltime) m.elzinga@wijzer.nu (nu met zwangerschapsverlof) 

Maud Kosten - Berndsen - Leerkracht (ma/di/wo/do)

Merel van der Plas - Leerkracht (vr) m.vanderplas@wijzer.nu 

Groep Goud

Marijke van Sloten - Leerkracht (ma/di/wo/do) m.vansloten@wijzer.nu

Wim Meijer - Leerkracht (vr) w.meijer@wijzer.nu 

Groep Violet

Hanneke Klop - Leerkracht (ma/di/vr) h.klop@wijzer.nu

Mirjam Stewart - Leerkracht (wo/do) m.stewart@wijzer.nu

Groep Geel

Judith Joppe - Leerkracht (fulltime) j.joppe@wijzer.nu (langdurig ziek)

Inval: Rob Fornbach en Rutger Manusama 

Groep Blauw

Miranda Barg - Leerkracht (fulltime) m.barg@wijzer.nu  

Groep Rood

Tamara van Noort - Leerkracht (fulltime) ta.vannoort@wijzer.nu

Groep Oranje

Mirjam Stewart - Leerkracht ma/di) m.stewart@wijzer.nu 

Renate Erkens - Leerkracht (wo/do/vr) r.erkens@wijzer.nu

Groep Groen

Marja de Willigen - Leerkracht  (ma/di/wo) m.dewilligen@wijzer.nu

Evelien Stigter - Leerkracht (do/vr) e.roest@wijzer.nu