Overleggen met leerkrachten

Er is geen apart spreekuur op school. Alle leden van het team zijn graag bereid u te woord te staan. U kunt hiervoor een afspraak maken. Dat kan mondeling, schriftelijk of telefonisch.

Wilt u de leraar kort spreken om een boodschap door te geven, belt u dan op de volgende tijdstippen:   

  • voor 08:10 uur
  • tussen 14:15 en 16:30 uur 

Wilt u een korte boodschap aan de leerkracht doorgeven, kunt u ook een briefje meegeven aan uw kind.

Teamleden

Groep Wit

Patricia Simonis - Leerkracht (ma/di/wo) p.simonis@wijzer.nu

Ilse Warnaar - Leerkracht (do/vr) i.warnaar@wijzer.nu

Groep Paars

Charlotte van Hengst - Leerkracht (fulltime )
c.vanhengst@wijzer.nu

Groep Zilver

Maud Kosten-Berndsen - Leerkracht (ma-di-wo-do) Momenteel met zwangerschapsverlof.

Miranda Barg - Invalleerkracht (fulltime) m.barg@wijzer.nu

Groep Goud

Michelle Planken - Leerkracht(fulltime) m.planken@wijzer.nu

Groep Blauw

Marijke van Sloten - Leerkracht (ma, di, vr) m.vansloten@wijzer.nu

Judith Joppe - Leerkracht (wo, do) momenteel aan het terugkomen van ziekte. 

Mirjam Stewart - Invalleerkracht (wo, do) m.stewart@wijzer.nu

Groep Rood

Marja de Willigen - Leerkracht (ma, di, wo) m.dewilligen@wijzer.nu

Evelien Stigter - Leerkracht (do, vr) e.roest@wijzer.nu 

Groep Violet

Marleen Bonefaas-Elzinga (ma, di, vr) m.elzinga@wijzer.nu

Daisy Dupon (wo, do) d.dupon@wijzer.nu 

Groep Geel

Hanneke Klop - Leerkracht (ma, di, vr) h.klop@wijzer.nu 

Suzanne Meinecke ( di, wo, do) s.meinecke@wijzer.nu

Groep Oranje

Daisy Dupon - Leerkracht (ma/di) d.dupon@wijzer.nu 

Renate Erkens - Leerkracht (wo/do/vr) r.erkens@wijzer.nu

Groep Groen

Tamara van Noort - Leerkracht (fulltime) ta.vannoort@wijzer.nu