Coördinator Leerlingenzorg/Intern Begeleider:

Meta van Liere - intern begeleider groep goud, blauw en rood. Tevens coördinator leerlingenzorg(ma/di/do)
m.vanliere@wijzer.nu

Nettie Meijer  - intern begeleider groep geel, groen, violet en oranje (ma/di/wo)
n.denouden@wijzer.nu

Mariska Haringa - intern begeleider groep wit, paars en zilver (ma/di) en leesspecialist(vr)
m.haringa@wijzer.nu 

Overig personeel:

José v.d. Zande - administratief medewerker j.vanderzande@wijzer.nu

Ruud Veerman - vakleraar gymnastiek r.veerman@wijzer.nu

Myrthe Klont - logopediste en leesspecialist m.klont@wijzer.nu

Chantal Jung - fysiotherapeute (mail verzenden via j.vanderzande@wijzer.nu met vermelding van juiste persoon en onderwerp)

Josephine Keulaerds - Orthopedagoog (j.keulaerds@wijzer.nu)

Maureen Robart  - in de ochtenduren onderwijsassistent groep Wit en in de middaguren ondersteunende taken gehele team. m.robart@wijzer.nu

Marian Oosterbaan  - conciërge op maan-, woens- en vrijdagochtend m.oosterbaan@wijzer.nu